Plicní Respirátor Fitness Trenér Vodou Silikonové Dýchací Náustek Cvičení Zařízení, Příslušenství

w246

Nový produkt

215.10 Kč 88.19 Kč

Štítky: butt trainer, solomon, koule ben wa, cvičení zařízení plic, hip trenér, cvičení twister, indiba stroj, hubnutí dýchání trenér, posilovna doma, osobní cvičení trenér.

Dechová Kondiční Cvičenec, Žvýkačky, Vitální Kapacita Trénink, Dechová Cvičení, Běh Školení

Vlastnosti:

CO JE PLICNÍ SPORTOVCE?To je cvičení zařízení, a je NEJLEPŠÍ způsob, jak POSÍLIT dýchací (respirační) svaly při otevření dýchacích cest, a to jak pro vdechování a vydechování.Hra na hudební dechové nástroje pracovat pro výdech.Každý potřebuje Dýchat Snadné, protože každý potřebuje OTEVŘÍT dýchací cesty a DÝCHÁNÍ SVALOVÝ TONUS.

JAK TO FUNGUJE?Na BreatheEasy Plic Cvičenec pracuje tím, že vytvoří omezení dýchání, které si můžete přizpůsobit, takže můžete použít vaše dýchání/abs svaly výdech a inhalovat.Také během výdechu cvičení, vaše plíce může otevřít, rekultivace "skryté" schopnosti.

CO JE TO, NE?To není zařízení.To není určen k diagnóze, léčení nebo vyléčení jakékoliv nemoci.Ebook je pouze pro vzdělávací účely.Vždy se poraďte se svým profesionální před provedením jakékoli změny cvičení, strava nebo životní styl.

Cenově dostupné, jednoduché, kapesní, snadné čištění, plně variabilní Plic Cviků A Dýchání Školení Zařízení.Breathe Snadné je NEKONEČNĚ VARIABILNÍ pro inhalaci a výdechu.JEDNA VELIKOST PRO VŠECHNY!Běh maska, nadmořská výška školení maska, vysoká nadmořská výška masku, & motivační spirometr mají omezené použití možnosti ve srovnání s BreatheEasy Plic & Abs Sportovce!

Proč jsme nazvali tento Abs Cvičenec příliš?Protože když dělá výdechu dechová cvičení, hlavní používané svaly jsou svaly.Abs může být trochu bolest další den, jak jste pravděpodobně není zvyklý na cvičení tímto způsobem.

JAK POUŽÍVAT PRO VÝDECH: k Dispozici jsou 2 cvičení, 1 k výdechu (exspirační), a druhý pro nádechu (inspirační).Vždy budete dýchat ústy, přes BreatheEasy, což znamená přes omezení.Výdech využívá bránici & abs námaze tlačit vzduch ven.Najít odporúrovni, kde výdech končí ve stejný čas, jak si získat impuls k nádechu.Opakujte několikrát, zbytek, znovu opakuji, odpočinku, opakovat znovu.Opakujte 3-4 krát/týden.Užijte si bonus tónování abs svaly při dýchání lepší!

JAK POUŽÍVAT PRO INHALACE: Inhalace používá bránici a hrudní koš, svaly.S vzduchu zcela otevřený, hluboce nadechnout, víc, než si kdy myslel, že by, pak zkuste inhalovat i více.Udělat to znovu a znovu, s každým dechem, tak dlouho, jak budete chtít při sledování TELEVIZE, čekání v dopravní zácpě nebo někoho vyzvednout, nebo při chůzi, atd...Protože jsi hlubokého dýchání, nikdy se cítit krátké kyslíku.Výsledkem je nejen přirozené hluboké dýchání, ale úlevu od stresu a úzkosti!

PRO: Vysoký Výkon, Sportovci, Piloti, Acapella Zpěváci, Hudebník, Omezenou Pohyblivostí, Respirační Svalový Trénink (RMT).Také použít ke snížení úzkosti a stresu (meditace).Protože BreathEasy je kapesní velikosti, budete více pravděpodobné, že udržet si ji s sebou pro spontánní dýchání školení/relaxační sezení.Žádné teplé, smradlavé, zpocené masky nebo nadmořská výška školení maska, žádné hromadné přenášení.Vejde se do kapsy nebo do kabelky, nechat v autě (nepoužívejte za jízdy!), svůj kufr, a vaše koupelna!

SILIKONOVÝ STUPEŇ NÁUSTEK - VYROBENO v USA!ZÁRUKA!Plíce čistí hlenu otevřením dýchacích cest.Budete vědět, že jste stále tím, jak dobře se budete cítit, spát a dýchat.To je "silový trénink" pro vaše respirační (dýchací) svaly!KAPESNÍ POSILOVNA nejen pro plíce, ale abs taky!ZDARMA eBook, aby vám do hloubky využívání a péče pokyny, dýchání, zdraví, diskuse, video a odkazy na úžasné wellness výzkum!

Naše BreatheEasy Plic Expander & Abs Cvičenec je výkonný, ale jednoduché, cenově dostupné variabilní zařízení, které nabízejí rychlé výsledky pro sportovce, vojenské, piloti, horolezci, potápěči, starší, acapella zpěváci, atd..!

Uživatelé brzy uvědomí, že to není jen plíce a bránice dostává cvičení (nádechu a výdechu), ale břišní svaly, jak dobře!Takže přesčasy, uživatelé mohou očekávat, že k posílení základní svaly, kdykoliv a kdekoliv, vsedě nebo ve stoje!

Tento cvičenec je pro všechny FITNESS ÚROVNĚ.Od mládí se seniory, od gauč brambor na Ironman/Triatlon althete, BreatheEasy Plic Cvičenec je snadné použití, kdykoliv a kdekoliv!Pokud máte plic, budete potřebovat plic sportovce k budování svalové tón.

Můžete určit intenzitu cvičení obou úpravou vzduchu, jak těžké výdechu a nádechu proti odporu vytvořené proměnné vzduch.Je to opravdu snadné a jednoduché, a může být provedeno za běhu při cvičení!To funguje!

Není třeba pro motivační spirometr, flutter složitá zařízení s efektní membrány a ventily, že je nevhodné k použití, nebo čisté.Budete cítit rozdíl.

  • Číslo Modelu: Dýchání Fitness Sportovce
  • Barva: Bílá+černá
  • Režimu Výuky: Dýchání Fitness Sportovce
  • Klasifikovány podle Cvičenec Číslo: 1
  • Jméno: breathing exercise device
  • Původ: KN(Původu)
  • Funkce: Komplexní Fitness Cvičení
  • Materiál: Silikonové
Ronmarscough
2021-04-08
5/5
very very very very very very very very very very very very very very very very very very fast !!!
Buďte první a napište svůj názor!

Související produkty

Trendy.